Technikum
Kinematograficzno-
Komputerowe
klasy gimnazjalne - archiwum
   
Witamy 24 372 309 gościa
dyrekcja
Dyrektor szkoły:
Izabela Rzepka
tel. 22 825 02 52

Wicedyrektor:
Marianna Dobek
tel. 22 825 02 52
sekretariat
tel./fax 22 825 02 52
dzieńczynny w godzinach
poniedziałek8:00 - 16:00
wtorek8:00 - 16:00
środabez interesanta
czwartek8:00 - 16:00
piątek8:00 - 16:00
sekretariat@gim36.pl
"Tylko ci, którzy ryzykują pójście za daleko,
dowiedzą się, jak daleko można dojść"
T.S. Eliot
Nasi uczniowie chodzą do jednej szkoły, ale przecież każdy jest inny, ma własne zainteresowania i pasje. Nie chcemy tłumić indywidualizmu.
To, co wyjątkowe i niepowtarzalne, ma wielką wartość.
Piszemy o naszych uczniach, którzy zechcieli opowiedzieć o swoich pasjach. Jesteśmy dumni, że znajdują czas i energię na rozwijanie swoich zainteresowań. Pasje mogą być różne: śpiew, taniec, sport, pomaganie innym, podróże, zgłębianie jakiejś dziedziny wiedzy i wiele innych.
Nie ma lepszych i gorszych zainteresowań. Ważne, aby każdy znalazł to, co daje mu szczęście i pozwala się realizować.
Drodzy Uczniowie, podziwiam Was za to, co robicie i życzę, abyście doskonalili swoje umiejętności i umieli tak żyć, aby Wasze życie zawsze miało sens.
Izabela Rzepka - Dyrektor Gimnazjum nr 36
im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie
Swoje pasje przedstawili:
(kliknij na zdjęciu)
rok szkolny 2017/2018
rok szkolny 2016/2017
Zuzanna Bernaś- klasa 1A
rysowanie
Gabrysia Kamińska - klasa 1D
fotografia, projektowanie ubrańi wnętrz
Julia Kiryluk - klasa 1A
czytanie książek
Dominika Oknińska - klasa 1D
rysunek, fabuły do komiksów
Danylo Zvarych - klasa 1A
origami
Michał Zacharski - klasa 1C
rower, pływanie,narty, snowboard
Lena Niedaszkowska - klasa 1B
aikido
Ola Góra - klasa 1E
pływanie, taniec, moda
Artur Ćwiek - klasa 1E
jojo, sport
Natalia Kostuch - klasa 1D
taniec, śpiew, aktorstwo,gimnastyka
Martyna Marusa - klasa 1B
fotografia, taniec, pływanie, hip-hop
Maks Kopczyński - klasa 1B
jazda na BMX
Marek Halicki - klasa 1B
reżyseria, scenariusze do serialu, skrzypce,metro
Zuzia Pakier - klasa 1B
taniec ( Equrrola Dance Studio)
Maciej Ząbik - klasa 1B
piłka nożna, wędkarstwo
Magdalena Sikorska - klasa 1D
rysunek, gra na gitarze
Zuzia Piotrowska - klasa 1D
aktorstwo
Kornelia Hałas - klasa 1B
jazda figurowa na lodzie
Ania Kiersnowska - klasa 1B
żeglowanie, harcerstwo, wolontariat, filmy, pisanie
Zuzia Michalczuk - klasa 1C
gimnastyka sportowa i taniec, jazda konna, gra na flecie poprzecznym
Karolina Koczara - klasa 1B
czytanie książek , udział w rekonstrukcjach historycznych, wolontariat
Zuzia Mosek - klasa 1 C
spotkania z przyjaciółmi
Angelika Szor - klasa 1C
taniec, gra na pianinie
Mateusz Borowski- klasa 1C
piłka nożna
Franek Zieliński- klasa 1C
sport, gry , ksiażki fantastyczne, sklejanie modeli
Kazik Kiciński - klasa 1C
klocki Lego
Ian Prausnitz - klasa 1C
szachy, pływanie, pisanie tekstów
Julia Pelc - klasa 1B
sport, rysunek, malarstwo,reżyseria, moda, youtuberki
Michał Szczepański - klasa 1C
piłka nożna, breakdance
Gabrysia Fusiek - klasa 1C
rysowanie, haftowanie
Emma Schultheisz - klasa 1C
jazda konna
rok szkolny 2015/2016
Olek Pietrusiński - klasa 1A
czytanie mang, anime
Katarzyna Białek - klasa 1A
śpiew, taniec, harcerstwo
Ewa Wolska - klasa 1D
rysunek, jazda konna
Michalina Kozanecka - klasa 1D
teatr, jazda konna, gra na gitarze
Joanna Hass - klasa 1D
łyżwiarstwo figurowe
Kalina Główka- klasa 1B
lepienie z modeliny, fotografia
Wiktoria Jabłońska - klasa 1B
skok o tyczce
Karolina Wasilczuk - klasa 1B
szermierka
Ernest Kozłowski - klasa 1A
piłka nożna
Krystian Drózd - klasa 1C
piłka nożna
Marta Popławska - klasa 1C
piłka ręczna
Iza Troć - klasa 1C
nauka języków obcych
Artur Żabiński- klasa 1C
pisanie dziennika i malarstwo
Kamil Duszczyk - klasa 1a
lotnictwo, tenis
Wiktoria Milewska - klasa 1A
fotografia
Paulina Grzelak - klasa 1D
gotowanie, fotografia,filmy, instrumenty muzyczne
Nikodem Kaczprzak - klasa 1A
klarnet, książki
Sara Naccach - klasa 1D
śpiew, zwierzęta, taniec, rysowanie, języki obce
Karina Adamkiewicz - klasa 1D
dziennikarstwo
Jakub Kucia - klasa 1A
informacja sportowa
Mikołaj Opaliński - klasa 1D
Życie mrówek
Kamil Witmanowicz - klasa 1a
kajakarstwo
Ola Łukasiewicz - klasa 1a
taniec, śpiew, rysowanie
Alicja Dudek - klasa 1a
pływanie synchroniczne
Maria Serej- klasa 1a
harcerstwo
rok szkolny 2014/2015
J.Pasik, H.Piątkowski,S.Stachowski
komiksy historyczne
Filip Wira - klasa 1B
hokej,pływanie, czytanie
Zuzanna Kalińska - klasa 1B
fotografia, rysowanie, samoobrona
Antoni Feliks Szymański - klasa 1A
piłka ręczna
Agnieszka Dzikowska - klasa 1D
piłka nożna, książki
Ola Wojtczak - klasa 1D
pisanie wierszy, opowiadań,tekstów piosenek
Julia Kita - klasa 1D
sporty kynologiczne, jazda konna
Ula Firląg - klasa 1A
opowiadania twórcze, pisanie ciekawych artykułów
Marysia Wyczółkowska - klasa 1A
jazda konna
Julia Powała - klasa 1A
wyrób biżuterii , muzyka
Jakub Majewski - klasa 1A
tenis
Ola Wolak - klasa 1A
taniec nowoczesny, akrobatyka, siatkówka
Krzysztof Loranty - klasa 1A
sport, polityka, medycyna
Helena Sierzputowska - klasa 1A
jazda konna, gotowanie
Sara Zalewska - klasa 1A
książki fantasy, pisanie, rysowanie, rękodzieło
Maks Januszewicz - klasa 1C
filmy, modelarstwo,muzyka, harcerstwo
Aleksandra Dębek - klasa 1D
rysowanie, muzyka, zwierzęta
Jan Dulepa - klasa 1D
gitara elektryczna, e-sport
Agnieszka Wójcik - klasa 1D
fotografia, rysowanie, biegi
Maria Orłowska - klasa 1D
harcerstwo
Krzysztof Rurka - klasa 1D
informatyka, pisanie programów
Kamila Kwaśniewska -klasa 1C
czytanie, rysunek
Filip Trzosek - klasa 1D
historia
Filip Flatow - klasa 1C
kick-boxing, snowboard, harcerstwo
Dominika Orlik - klasa 1D
żonglowanie
Agnieszka Gromadzka - klasa 1D
wizaż
Mateusz Rybacki - klasa 1D
fotografia,piłka nożna, pisanie, dziennikarstwo
rok szkolny 2013/2014
Justyna Leń, Magda Oleksiak - 3b
praca w Fundacji Sue Ryder
Kuba Zińczuk-Tarasewicz - klasa 1b
film
Ofelia Paczosa - klasa 1b
gra DIABLO III, ksiażki
Jakub Wierzejski - klasa 1d
wędkarstwo, modelarstwo
Maria Makowska - klasa 1e
taniec
Laura Gantz - klasa 1e
taniec, aktorstwo, harcerstwo
Dominika Przybyłowska - klasa 1e
wolontariat
Konrad Adler - klasa 1e
piłka nożna
Przemysław Gawryś - klasa 1d
zoologia, mity greckie
Maya Kierska - klasa 1e
podróże
Hubert Ciborowski - klasa 1d
pływanie
Jason Ventroni - klasa 1b
lotnictwo cywilne
Kaja Śmietanka - klasa 1e
piłka nożna
Maria Wójcik - klasa 1c
gimnastyka artystyczna
Piotr Grabowski - klasa 1d
czołgi
Ada Skrońc - klasa 1d
gotowanie
Aleksandra Kietlicz-Wojnacka - klasa 1e
siatkówka, literatura, muzyka
Marysia Niedziałek - klasa 3b
piłka nożna, moda
Blanka Dzwonkiewicz - klasa 1b
jeździectwo, harcerstwo
Ania Surga - klasa 1b
snowboard i łucznictwo
Julia Dzięcioł - klasa 1a
taniec
Ryszard Niziński - klasa 1a
modelarstwo, pływanie, aktorstwo
Ola Archicińska - klasa 1b
sport, breakdance,rysowanie
Jan Pasik - klasa 1a
tworzenie komiksów
Karolina Sarzyńska - klasa 1a
sport
Martyna Cała - klasa 1b
jazda konna, taniec
Maurycy Broszkiewicz-Krzyżanowski - klasa 1b
robienie filmów
Agnieszka Majewska - klasa 1b
śpiew, pływanie
rok szkolny 2012/2013
Bolek Kobrzyński - klasa 3 d
piłka nożna
Zuzia Ruszkowska - klasa 3 b
fotografia
Kamil Więckowski - klasa 3 b
muzyka rockowa, gra w zespole Constellation
Natalia Kordan - klasa 1 c
piłka siatkowa
Angelika Kin - klasa 3 b
gra na pianinie, filmy dokumentalne
Agata Robaczewska - klasa 2 b
akrobatyka, karate, j. japoński
Mikołaj Hutorowicz- klasa 2 b
historia, ksiażki fantasy
Jagoda Sztark - klasa 3 b
snowboard
Jakub Racki - klasa 3 b
odtwórstwo historyczne, ksiażki fantasy
Jędrzej Kubica - klasa 1 c
futbol amerykański, harcerstwo
Klaudia Smielewicz - klasa 3 b
moda, stylizacja
Ola Ogonowska - klasa 1 a
lekkoatletyka
Karolina Othonos klasa - 3 b
tenis
Anna Kryżanowska - klasa 3 d
fursuiting
Jacek Korowin - klasa 2 b
podróże
Viktoria Ventroni - klasa 2 d
szkic, rysunek
Iga Zyzik - klasa 2 d
harcerstwo
Kasia Maślanko i Ula Polańska -klasa 2d
działalność charytatywna
Dominik Kunaniec - kl.2 c
poezja
Andrzej Grochowina - klasa 2 c
szermierka
Julia Bulińska - klasa 2 b
videoclipdance , podróże
Wiktor Jagodowicz - klasa 1 c
architektura
Ola Hrynewko - klasa 1 a
taniec
Zosia Pastewka - klasa 3 c
malarstwo, rysunek
Kacper Popkowicz - klasa 1 b
karate kyokushin
Michalina Dzięgielewska - klasa1 c
harcerstwo
Ania Klecuń - klasa 2 b
żeglarstwo
Ola Kwiatek - klasa 1 b
jazda konna
Łukasz Górski - klasa 2 b
kung-fu i historia
Kuba Koniuszewski - klasa1c
kolarstwo górskie
Małgosia Chwalińska - klasa 2 b
życie ptaków
Ania Kopycka - klasa 1 c
zapasy
Patrycja Szewczyk - klasa 2 a
taniec
Paweł Kowal - klasa 3 c
lotnictwo
Zhanna Viznovych - klasa 3 b
śpiew

Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
im. K. Kieślowskiego

klasy gimnazjalne


ul. Polna 7
00-625 Warszawa
tel./fax 22 825 02 52


google maps
Październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
imieniny:
Małgorzata, Wiktor, Marita, Ignacy, Lucyna, Antoni
wolontariat

samorząd

trzymaj formę