Technikum
Kinematograficzno-
Komputerowe
klasy gimnazjalne - archiwum
   
Witamy 25 143 068 gościa
dyrekcja
Dyrektor szkoły:
Izabela Rzepka
tel. 22 825 02 52

Wicedyrektor:
Marianna Dobek
tel. 22 825 02 52
sekretariat
tel./fax 22 825 02 52
dzieńczynny w godzinach
poniedziałek8:00 - 16:00
wtorek8:00 - 16:00
środabez interesanta
czwartek8:00 - 16:00
piątek8:00 - 16:00
sekretariat@gim36.pl
rok szkolny 2006/2007
Pocztówka z Warszawy - prace uczniów klas drugich


Tosia Borzęcka


Daniel Cegiełka


Żaneta Dela


Gabrysia Flusik


Kacper Gutkowski


Norbert Komandowski


Malwina Kukawska


Paulina Malińska


Agnieszka Markiewicz


Kasia Podbóg-Spólska


Ola Puchalska


Filip Rendecki


Ania Siekiera


Mateusz Siemaszko


Cezary Sosiński


Rita Stępień


Ola Twardowska


Emil Tymków


Agata Zarzycka
Prezentacje - temat: ZNAKI DROGOWE
Wiosna - prace uczniów klas drugich


Marta Dobosz II d


Filip Kackiewicz II d


Agnieszka Kamińska II a


Marta Ścisłowska II d


Lidia Kieszek II d


Rita Stępień II a


Gabrysia Toporowska II a


Agata Zarzyska II a


Gabrysia Flusik II c


Helena Szczechura II c


Ania Siekiera II c
Walentynkowe ramki
Z okazji walentynek przeprowadzony został konkurs na walentynkową ramkę.
Wyniki przedstawiają się następująco:
  1. miejsce
    1. Napierała Wiktor 1c
    2. Kliszewski Bartek 1c
    3. Malińska Paulina 2a
      Rzeźnik Kalina 2a
    4. Czyżewska Kasia 2e
    5. Szczechura Helena 2c
      Fluksik Gabrysia 2c
  2. miejsce
    1. Kieszek Lidka 2d
    2. Tkaczyk Zuzka 1a
      Janiak Klaudia 1a
    3. Srektera Ania 2c
      Sosiński Czarek 2c
    4. Zakrzewsla Sylwia 1c
      Kapuścińska Sylwia 1c
    5. Zborowski Paweł 2e
      Galański Kuba 2e
    6. Kwaitkowska Weronika 1a
  3. miejsce
    1. Firlej Marta 2e
      Marczak Monika 2e
    2. Połczyńska Paulina 2a
    3. lipa Adam 1a
    4. Niewęgławski Rafał 2e
      Widelska Malwina 2e
    5. Kudaj Paweł 2d
      Kackiewicz Filip 2d
  4. Wyróżnienia
    1. Cegiełka Daniel 2d
    2. Trzepiel Ola 2e
      Starosiewska Sylwia 2e
    3. Struzik Karolina 2e
      Robakowska Ewelina 2e
    4. Tymkow Emil 2c
    5. Makus Magda 1a
    6. Twardowska Ola 2a
nagrodzone prace
Prezentacje: MOJE HOBBY
Krzyżówki informatyczne
Prezentacje - temat: JAK TO DZIAŁA?
Prezentacje - temat: KUCHNIE ŚWIATA
Prezentacje - temat: KLONOWANIE

Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
im. K. Kieślowskiego

klasy gimnazjalne


ul. Polna 7
00-625 Warszawa
tel./fax 22 825 02 52


google maps
Grudzień 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Nina, Celina, Walerian, Ireneusz
wolontariat

samorząd

trzymaj formę